Informatyczna obsługa firm
Zaufali nam:
O FIRMIE
O Nas
ViP International Sp. z o.o. - Twój globalny dostawca technologii IT
Założona w 2004 roku, firma ViP International sp. z o.o. w czasie swojej działalności zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości oprogramowania. Naszą działalność rozpoczęliśmy jako grupa wysoko wykwalifikowanych inżynierów oraz programistów z nastawieniem na świadczenie usług zwiaząnych z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania dedykowanego dla sektora biznesowego. Szybko zdobyliśmy ogromne doświadczenie i zaufanie klientów, które pozwoliło nam stać się ekspertami w dziedzinie doradztwa oraz dostarczania oprogramowania dla naszych klientów, koncentrując się głównie na oprogramowaniu, aplikacjach internetowych oraz projektowaniu stron WWW.
Jak pracujemy?
Opierając się na naszym doświadczeniu w branży IT, opracowaliśmy metodykę ukierunkowaną w stronę produkcji najwyższej jakości oprogramowania za rozsądną cenę.

Oto kilka naszych ogólnie przyjętych zasad:
  • Szczegółowe oraz darmowe propozycje
  • Specjalistyczne zarządzanie
  • Wyczerpująca specyfikacja dla wszystkich projektów
  • Ekstensywne testowanie oprogramowania w naszym wewnętrznym laboratorium
  • Korzystanie z najnowszych technologii
  • Wyjątkowa i niepowtarzalna grafika
  • Kompleksowe wsparcie dla naszych klientów
Pracownicy
Obecnie ViP International Sp. z o.o. zatrudnia wysoko wykwalifikowanch pracowników tworzących zespół złożony z projektantów i programistów aplikacji korporacyjnych. To przede wszystkim ich umiejętności i osobiste kompetencje umożliwiają stały rozój firmy.
Nasza misja
Najwyższy standard usług. Doradzamy naszym Klientom jak wykorzystać potencjał technologii IT w celu usprawnienia szeroko rozumianej komunikacji. Dostarczamy rozwiązania, które są źródłem konkretnych korzyści biznesowych naszych Klientów. Aktywnie wspieramy cały proces realizacji projektu – poczynając od zdefiniowania problemów biznesowych, poprzez określenie celów strategicznych i taktycznych, opracowanie rozwiązania i zaprojektowanie odpowiednich narzędzi, na wdrożeniu kończąc. Wspólnie tworzymy nowe standardy komunikacji biznesowej.

Proszę także pamiętać, że współpraca z naszą firmą to nie koszt a inwestycja która zwraca się w bardzo krótkim czasie.