Informatyczna obsługa firm
Zaufali nam:
WYBÓR FIRMY
Dlaczego my?
Rozwiązania dla biznesu:
  • Specyficzne rozwiązania dla Twojej firmy pomogą zautomatyzować kontakty z klientami, dostawcami, dystrybutorami.
Wewnętrzna organizacja:
  • Wszystkie wewnętrzne procesy obsłużone w jednej aplikacji.
Integracja systemów:
  • Profesjonalna integracja nowych lub już istniejących aplikacji.
Skuteczność:
  • Indywidualne rozwiązania, aby Twoja firma była bardziej skuteczna.
Wycena:
  • Indywidualne rozwiązania, indywidualna wycena. Żadnych dodatkowych kosztów.
Elastyczność:
  • Całkowicie indywidualne podejście do klienta.

Dlaczego nasza firma?

Firma ViP International od chwili założenia i pojawienia się na rynku IT była nastawiona na świadczenie usług zwiaząnych z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania dedykowanego dla sektora biznesowego. Wysokie kwalifikacje zatrudnionych w naszej firmie pracowników, konsekwencja działania i całkowita koncentracja na branży IT pozwoliły nam na ciągle trwający, dynamiczny rozwój. O naszej skuteczności i wysokiej jakości świadczonych usług przekonało się wiele firm, zarówno z Polski jak i z zagranicy.

ViP International w swoich działaniach zawsze kieruje się indywidualnymi potrzebami klienta, dostosowując ofertę zarówno do jego potrzeb jak i możliwości technicznych oraz finansowych. W trakcie pracy kładziemy nacisk na wysoką jakość i nowoczesność zastosowaych rozwiazań oraz osobiste zaangażowanie zespołu w realizowaniu projektu. Oferujemy również profesjonalne wsparcie w procesach wdrażania przygotowanych przez nas rozwiązań i późniejszym ich utrzymaniu oraz rozbudowie. Jednoczenie utrzymujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny świadczonych przez nas usług.

Polityka naszej firmy opiera sie na zasadzie “pełnego zadowolenia klienta”. Z tego powodu budujemy dobre, silne i długoterminowe relacje z odbiorcami naszych produktów, poprzez skuteczną komunikację, wymianę doświadczeń, docenienie odmiennego punktu widzenia i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb. Śmiało twierdzimy, że sukces naszego klienta, jest naszym sukcesem.

Jeżeli zależy Państwu na dobrze przemyślanym i dostosowanym do Waszych potrzeb rozwiazaniu informatycznym, oprogramowaniu dla firm, wysokiej jakości technologiach internetowych lub rozwiązaniach dla biznesu - prosimy o kontakt.